Lot Narodowy DINAN FRANCJA 17.07.20 1300km-1800km
158 GOŁĘBI 39HODOWCÓW/52kon
LP | nazwisko | nr.gołębia | dzień | godzina | uwagi |
1 | TADEUSZ FRONT | PL-357-13-8425 GOŁĄB W 2019 54kon. Brest 1457km |
18.07 | 20.14 | 1270km |
2 | JMAŁ Kozina | BE-16-1032034 BREST-2019-9e/1445km |
20.07 | 9.47 | 1270km |
3 | ŁAGODZIŃSKI TOMEK RADOSŁAW |
PL-321-14-1608 | 20.07 | 13.18 | 1532km |
4 | M.M ŻUKIEWICZ | PL-370-14-2369 BREST-2019-3e/1436km BREST-2018-53e/1436km |
20.07 | 18.30 | 1250km |
5 | ŁUKASZ MERC | PL-275-16-10360 BREST-2019/25e/1746km |
21.07 | 8.35 | 1559km |
6 | ŁUKASZ MERC | PL-275-13-4343 BREST-2019/13e/1746km BREST-2018/12e1746km |
21.07 | 10.23 | 1559km |
7 | TOMASZ RADOSŁAW ŁAGODZIŃSKI |
PL-321-16-9607 | 21.07 | 19.44 | 1532Km |
8 | KRZYSZTOF MASNY | PL-324-14-6845 | 21.07 | 20.28 | 1587km |
9 | MAREK SUŁKOWSKI | PL-12-MŻG-1551 | 22.07 | 6.15 | 1639km |
10 | PIOTR BZDAWKA | PL-323-14-426 BREST-19-17e/1747km |
22,07 | 07.17 | 1571km |
11 | ŁUKASZ MERC | PL-275-16-10375 BREST-2019/16e/1746km BREST-2018/24e1746km |
22.07 | 8.36 | 1559km |
12 | JMAŁ Kozina | PL-360-14-7111 |
22.07 | 10.33 | 1270km |
13 | ŁUKASZ MERC | PL-275-16-10303 BREST-2019/36e/1746km |
22.07 | 10.01 | 1559km |
14 | ARKADIUSZ ŚMIESZKOWICZ | PL-47-15-11009 BREST-2018/61e1743km |
22.07 | 11.52 | 1556km |
15 | ŁUKASZ MERC | PL-275-15-7316 BREST-2019/20e/1746km BREST-2018/11e1746km |
22.07 | 16,27 | 1559km |
16 | KRZYSZTOF MASNY | PL-324-15-1614 | 22.07 | 18.00 | 1587km |
17 | ŁUKASZ MERC | PL-275-16-10304 | 22.07 | 18,24 | 1559km |
18 | PIOTR BZDAWKA | PL-323-15-868 | 22,07 | 20.09 | 1571km |
19 | ŁUKASZ MERC | PL-275-14-10405 BREST-2019/23e/1746km BREST-2018/7e1746km |
23.07 | 7.55 | 1559km |
20 | ZBIGNIEW ADRYJA | PL-458-15-3334 BREST-2019/30e/1874km |
23.07 | 12.19 | 1685km |
21 | ŁUKASZ MERC | PL-275-18-19849 | 23.07 | 19.16 | 1559km |
22 | ŁUKASZ MERC | PL-275-13-4318 BREST-2019/27e/1746km BREST-2018/25e1746km |
24.07 | 7.13 | 1559km |
23 | ZBIGNIEW ADRYJA | PL-458-15-3342 BREST-2019/43e/1874km |
24.07 | 10.46 | 1685km |
24 | CHORÓBSKI MICHAŁ | PL-275-16-5538 BREST-2019/41e/1746km |
24.07 | 14.19 | 1559km |
25 | PIOTR BZDAWKA | PL-323-16-267 | 24,07 | 12.57 | 1571km |
26 | ŁUKASZ MERC | PL-275-09-5206 BREST-2019/24e/1746km BREST-2018/51e1746km |
24.07 | 19,47 | 1559km |
27 | JMAŁ Kozina | PL-82-13-11863 |
25.07 | 6.30 | 1270km |
28 | ROMAN MIKOŁAJ KAMIŃSKI | PL-314-14-8916 |
25.07 | 6.00 | 1585km |
29 | MAREK SUŁKOWSKI | PL-MŻ6-12-1551 | 25.07 | 6.15 | 1639km |
30 | WOJTYSIAK KRZYSZTOF | PL-324-14-8726 | 25.07 | 9.00 | 1587km |
31 | ŁUKASZ MERC | PL-275-17-3928 | 25.07 | 9.25 | 1559km |
32 | ROMAN MIKOŁAJ KAMIŃSKI | PL-324-15-8621 |
25.07 | 15.00 | 1585km |
33 | PIOTR BZDAWKA | PL-323-17-368 | 25.07 | 19.09 | 1571 |
34 | ADAM LEWICKI | PL-226-14-92 | 26.07 | 8.36 | 1639km |
35 | JMAŁ Kozina | PL-360-15-3704 |
26.07 | 13.08 | 1270km |
36 | BĄK WALDEMAR | PL-87-14-82 BREST-2019/1e/1437km |
26.07 | 13.38 | 1253km |
37 | KORCZAK JERZY | PL-323-15-4045 |
26.07 | 15.00 | 1578km E |
38 | BĄK WALDEMAR | PL-370-17-6522 |
26.07 | 19.30 | 1253km |
39 | ARKADIUSZ ŚMIESZKOWICZ | PL-483-16-256 |
27.07 | 12.06 | 1556km |
40 | RAFAŁ ANDRASZ | PL262-17-10875 | 27.07 | 1647 | 1252km |
41 | MYSZKA GRZEGORZ | PL-414-14-5460 BREST-2019/18e/1946km |
27.07 | 18.26 | 1763km |
42 | M.M. ŻUKIEWICZ | PL-370-17-2439 | 27.07 | 15,48 | 1250km |
43 | KRZYSZTOF MASNY | PL-324-17-5232 | 29.07 | 7.40 | 1587km |
44 | MICHOŃ JÓZEF | PL-323-16-3993 | 29.07 | 8.00 | 1578km |
45 | M.M. ŻUKIEWICZ | PL-254-18-13229 | 29.07 | 8.13 | 1250km |
46 | PIOTR BZDAWKA | PL-323-16-226 | 29.07 | 10.46 | 1571 |
47 | CHORÓBSKI MICHAŁ | PL-275-18-8074 |
29.07 | 14.3651 | 1559km |
48 | KRZYSZTOF SUCHODOLSKI | PL-370-18-3372 |
30.07 | 8.00 | 1272km |
49 | ŁUKASZ MERC | PL-275-16-10316 BREST-2019/33e/1746km |
30.07 | 10.04 | 1559km |
50 | ŁAGOZIN ZDZISŁAW | PL-414-11-1127 |
30.07 | 10.35 | 1768km |
51 | WITECKI GRZEGORZ | PL-46-15-10222 W 2019 UCZESTNICZYŁ W LOCIE AMIENS FRANCJA-1303km |
30.07 | 16.06 | 1646km |
52 | RAFAŁ ANDRASZ | PL-228-17-9926 | 30.07 | 17.16 | 1252km |
53 | GRZEGORZ ŚWIĘCIAK | PL-273-18-2545 | 31.07 | 7.39 | 1551km |
54 | M.M. ŻUKIEWICZ | PL-370-14-2605 | 01.08 | 15.07 | 1250km |
55 | M.M. ŻUKIEWICZ | PL-370-18-10556 | 02.08 | 6.59 | 1250km |
56 | MICHOŃ JÓZEF | PL-l323-15-5530 | 02.08 | 13.00 | 1578km |
57 | GRZEGORZ ŚWIĘCIAK | PL-483-16-3329 | 03.08 | 11.28 | 1551km |
gołębie zgłoszone po konkursie | |||||
58 | Z.Andrzejczak | PL-324-17-4017 |
15.08 | 8.34 | 1586km |
59 | MYSZKA GRZEGORZ | PL-414-15-3192 |
28.08 | 11.34 | 1763km |
60 | Paweł Wielogurski | PL-MŻ6-14-1162 |
29.08 | 19.13 | 1639km |