P.K.L.G.D WG-ZACHÓD KROSNO ODRZ., rok 2019.               

LISTA KONKURSOWA NR 2
------------------------
z lotu AMIENS FRANCJA z dnia 11.07.19
Współrzędne miejsca wypuszczenia 49:55:42. N 02:15:51. E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 8,50,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 1062.270 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 20
4.Ilość wysłanych gołębi................: 124
5.Ilość konkursów.......................: 41
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1252.51
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 170.42
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:21,12,23
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,54,26
10.Czas trwania konkursu.................:91 godz. 29 min. 22 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :SŁONECZNA WIATR PÓŁNOCNY
w miejscu przylotu:SŁONECZNA
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Wszystkie wsadzone liczy się 3 konkursów
Punkty stałe 100.0, punkty wg wzoru GMP.
<\B>Punktacja Główna [1]


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Oddzial | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 1 | PKLGD WG ZACHÓD 1 STREF | 12 | 84 | 37 |41.11|
| 2 | PKLGD WG-ZACHÓD 2 STREF | 8 | 40 | 4 |11.76|
| 3 | PKLGD WG ZACHÓD 3 STREF | 0 | 0 | 0 | 0.00|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 20 | 124 | 41 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:


---------------- ------------------

                                                              <\C>                                                                                              
P.K.L.G.D WG-ZACHÓD KROSNO ODRZ., rok 2019.
- 1 -

Lista konkursowa nr 2.
z lotu AMIENS, w dniu 11.07.19
+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Od| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | | |
+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
1 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-367-17 G 21,12,23 1252.51 8.06 20- 15- 3 929.840 100.000 PUCHAR
2 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-367-13 G 8,31,24 876.05 16.13 2 < 3> 929.840 99.500 PUCHAR
3 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-367-12 G 8,31,39 875.84 24.19 3 < 12> 929.840 99.000 PUCHAR
4 LIS MARCIN 1 PL-357-11 G 9,21,47 814.21 32.26 10- 4- 3 905.220 98.500 DYPLOM
5 ŻUKIEWICZ M.M 1 PL-370-16 G 9,45,48 800.83 40.32 6- 2- 2 909.580 98.000 DYPLOM
6 TERECHOWICZ ANDRZEJ 1 PL-370-14 G 10,11,52 777.41 48.39 7- 7- 3 903.250 97.500 DYPLOM
7 ŚWIĘCIAK GRZEGORZ 2 PL-273-15 G 17,15,00 764.44 56.45 12- 1- 1 1211.630 97.000 DYPLOM
8 TERECHOWICZ ANDRZEJ 1 PL-370-14 G 10,32,35 763.79 64.52 2 < 9> 903.250 96.500 DYPLOM
9 TERECHOWICZ ANDRZEJ 1 PL-370-14 G 10,41,40 757.97 72.58 3 < 10> 903.250 96.000 DYPLOM
10 TERECHOWICZ ANDRZEJ 1 PL-370-16 G 11,32,03 730.38 80.65 4 < 15> 903.250 0.000 DYPLOM
11 FRONT TADEUSZ 1 PL-360-16 G 13,11,24 700.45 88.71 4- 2- 2 931.170 95.000
12 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-367-17 G 13,42,02 685.80 96.77 4 < 14> 929.840 0.000
13 LIS MARCIN 1 PL-357-15 G 14,07,50 660.78 104.84 2 < 22> 905.220 94.000
14 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-83-13 G 14,47,05 658.15 112.90 5 < 16> 929.840 0.000
15 TERECHOWICZ ANDRZEJ 1 PL-370-15 G 14,19,10 655.09 120.97 5 < 18> 903.250 0.000
16 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-360-13 G 15,46,19 634.85 129.03 6 < 21> 929.840 0.000
17 ŁAGODZIŃSKITOMASZ RADOSŁAW 1 PL-321-14 G 21,45,49 628.33 137.10 6- 2- 2 1186.460 92.000
18 TERECHOWICZ ANDRZEJ 1 PL-370-15 G 15,42,10 623.19 145.16 6 < 20> 903.250 0.000
19 SZULC ANDRZEJ 1 PL-360-14 G 16,25,22 617.51 153.23 6- 2- 2 923.910 91.000
20 TERECHOWICZ ANDRZEJ 1 PL-357-14 G 16,21,25 609.16 161.29 7 903.250 0.000
21 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-364-18 G 17,06,42 605.74 169.35 7 < 25> 929.840 0.000
22 LIS MARCIN 1 PL-357-14 G 17,09,57 593.53 177.42 3 < 38> 905.220 89.500
23 ANDRASZ RAFAŁ 1 PL-254-18 G 18,21,09 572.61 185.48 10- 3- 3 909.600 89.000
24 SZULC ANDRZEJ 1 PL-360-14 G 11,19,55 425.77 193.55 2 923.910 88.500
- 2 -

Lista konkursowa nr 2.
+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Od| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | | |
+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
25 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-367-16 G 14,09,44 399.81 201.61 8 < 26> 929.840 0.000
26 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-360-16 G 14,43,03 394.86 209.68 9 < 27> 929.840 0.000
27 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-367-16 G 14,45,02 394.57 217.74 10 < 28> 929.840 0.000
28 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-360-14 G 16,36,26 378.89 225.81 11 < 30> 929.840 0.000
29 ŁAGODZIŃSKITOMASZ RADOSŁAW 1 PL-321-12 G 7,00,42 262.55 233.87 2 1186.460 86.000
30 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-360-15 G 6,35,39 243.46 241.94 12 < 33> 929.840 0.000
31 WIŚNIEWSKI MARCIN 2 PL-MŹG-14 G 15,56,55 240.09 250.00 2- 1- 1 1304.880 85.000
32 FRONT TADEUSZ 1 PL-360-15 G 9,46,34 233.34 258.06 2 931.170 84.500
33 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-364-18 G 18,39,15 208.82 266.13 13 < 35> 929.840 0.000
34 WIELOGuRSKI PAWEŁ 2 PL-06-12 G 16,17,00 191.89 274.19 3- 1- 1 1296.660 83.500
35 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-364-18 G 9,10,02 189.76 282.26 14 < 37> 929.840 0.000
36 ŻUKIEWICZ M.M 1 PL-370-14 G 9,45,48 187.66 290.32 2 909.580 82.500
37 KOZINA J.M.A.Ł 1 BE-15 G 10,31,23 187.04 298.39 15 929.840 0.000
38 LIS MARCIN 1 PL-357-17 G 14,50,44 177.89 306.45 4 905.220 0.000
39 ANDRASZ RAFAŁ 1 PL-370-16 G 17,24,27 173.59 314.52 2 < 40> 909.600 81.000
40 ANDRASZ RAFAŁ 1 PL-370-16 G 18,39,25 171.49 322.58 3 909.600 80.500
41 SUKOWSKI MAREK 2 PL-06-12 G 9,54,26 170.42 330.65 7- 1- 1 1296.790 80.000
-------------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:3
---------------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
42 LEWICKI ADAM 2 PL-226-13 G 16,25,25 160.37 0.00 3- 0- 0 1297.030 0.000
43 ANDRASZ RAFAŁ 1 PL-370-16 G 12,23,46 153.98 0.00 4 909.600 0.000
44 WITECKI GRZEGORZ 2 PL-46-15 G 12,09,12 124.69 0.00 5- 0- 0 1303.480 0.000

D O B R Y L O T !
------------------


                                                                    
P.K.L.G.D WG-ZACHÓD KROSNO ODRZ., rok 2019.
Tabela współzawodnictwa




      
      
      
      
Lot nr 2, z dnia 11.07.19 AMIENS
            Punktacja Główna                                                
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Odd| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KOZINA J.M.A.Ł 1 20 3 15 298.50 PUCHAR +ROWER 
2 TERECHOWICZ ANDRZEJ 1 7 3 7 290.00 PUCHAR +MIKROFALÓWKA
3 LIS MARCIN 1 10 3 4 282.00 PUCHAR +ODKURZACZ
4 ANDRASZ RAFAŁ 1 10 3 3 250.50
5 ŻUKIEWICZ M.M 1 6 2 2 180.50
6 SZULC ANDRZEJ 1 6 2 2 179.50
7 FRONT TADEUSZ 1 4 2 2 179.50
8 ŁAGODZIŃSKITOMA RADOSŁAW 1 6 2 2 178.00
9 ŚWIĘCIAK GRZEGORZ 2 12 1 1 97.00
10 WIŚNIEWSKI MARCIN 2 2 1 1 85.00
11 WIELOGuRSKI PAWEŁ 2 3 1 1 83.50
12 SUKOWSKI MAREK 2 7 1 1 80.00
13 BIZOŃ ANDRZEJ 1 10 0 0 0.00
14 DUDA EUGENIUSZ 1 5 0 0 0.00
15 KUNA ANDRZEJ 1 2 0 0 0.00
16 DOBOSZ WALDEMAR 1 2 0 0 0.00
17 DRZEWIECKI JAN 1 2 0 0 0.00
18 WITECKI GRZEGORZ 2 5 0 0 0.00
19 JURKOWSKI JAREK 2 2 0 0 0.00
20 LEWICKI ADAM 2 3 0 0 0.00

                                                                                                                                                         
                                                                                 P.K.L.G.D WG-ZACHÓD KROSNO ODRZ., rok 2019.
                                                      -   1 -                                                                                                   

Lista konkursowa pow.1100km
z lotu AMIENS, w dniu 11.07.19

+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Od| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | | |
+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
1 ŚWIĘCIAK GRZEGORZ 2 PL-293-15 G 17,15,00 764.44 0.00 12- 1- 0 1211.630 0.000 MEDAL 
2 ŁAGODZIŃSKITOMASZ RADOSŁAW 2 PL-321-14 G 21,45,49 628.33 0.00 6- 2- 0 1186.460 0.000 MEDAL
3 ŁAGODZIŃSKITOMASZ RADOSŁAW 2 PL-321-12 G 7,00,42 262.55 0.00 2 1186.460 0.000 MEDAL
4 WIŚNIEWSKI MARCIN 2 PL-MŹG-14 G 15,56,55 240.09 0.00 2- 1- 0 1304.880 0.000 DYPLOM
5 WIELOGuRSKI PAWEŁ 2 PL-06-12 G 16,17,00 191.89 0.00 3- 1- 0 1296.660 0.000 DYPLOM
6 SUKOWSKI MAREK 2 PL-06-12 G 9,54,26 170.42 0.00 7- 1- 0 1296.790 0.000 DYPLOM
7 LEWICKI ADAM 2 PL-226-13 G 16,25,25 160.37 0.00 3- 1- 0 1297.030 0.000 DYPLOM
8 WITECKI GRZEGORZ 2 PL-46-15 G 12,09,12 124.69 0.00 5- 1- 0 1303.480 0.000 DYPLOM

D O B R Y L O T !
------------------


                 P.K.L.G.D WG-ZACHÓD KROSNO ODRZ., rok 2019.                   
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
  Punktacja Główna [1]                                                          
+---+-----------------------------+---+--+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|L |L |Razem|Razem |
| | |Odd|1 |2 |konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+-----+-------+
1 KOZINA J.M.A.Ł 1 3 3 6 560.99 MISTRZ LONG DISTANCE PUCHAR
2 TERECHOWICZ ANDRZEJ 1 3 3 6 554.74 I V-ce MISTRZ PUCHAR
3 LIS MARCIN 1 3 3 6 515.62 II V-ce MISTRZ PUCHAR
4 ŻUKIEWICZ M.M 1 3 2 5 445.25 1 PRZODOWNIK PUCHAR
5 ANDRASZ RAFAŁ 1 2 3 5 413.62 2 PRZODOWNIK PUCHAR
6 SZULC ANDRZEJ 1 3 2 5 412.37 3 PRZODOWNIK POCHAR
7 BIZOŃ ANDRZEJ 1 3 0 3 263.24
8 ŁUKASZ & ADRIAN KOZINA 1 3 -- 3 241.12
9 FRONT TADEUSZ 1 0 2 2 179.50
10 ŁAGODZIŃSKITOMA RADOSŁAW 2 -- 2 2 178.00
11 TURZIAK ZBIGNIEW 1 2 -- 2 166.87
12 DUDA EUGENIUSZ 1 2 0 2 157.49
13 ŚWIĘCIAK GRZEGORZ 2 -- 1 1 97.00
14 WIŚNIEWSKI MARCIN 2 -- 1 1 85.00
15 WIELOGuRSKI PAWEŁ 2 -- 1 1 83.50
16 SUKOWSKI MAREK 2 -- 1 1 80.00
17 BATOR JÓZEF 1 1 -- 1 77.62
18 SZYMAŃSKI ANDRZEJ 1 1 -- 1 73.87
19 KUNA ANDRZEJ 1 -- 0 0 0.00
20 DOBOSZ WALDEMAR 1 -- 0 0 0.00
21 OLEJNICZAK SYLWESTER 1 0 -- 0 0.00
22 DRZEWIECKI JAN 1 -- 0 0 0.00
23 KOWAL JAN 1 0 -- 0 0.00
24 WITECKI GRZEGORZ 2 -- 0 0 0.00
25 LEWICKI ADAM 2 -- 0 0 0.00
26 JURKOWSKI JAREK 2 -- 0 0 0.00


                      Punktacja Główna [1]                                                                                                        
Najlepsze lotniki wg konkursów+punktów+konk/kilometrów
Wyniki z lotow: 1,2
+----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+
|LP. | NAZWISKO IMIE |NR |NUMER OBRĄCZKI |PŁ|ILOŚĆ| PUNKTY |KONKURSO-|
| | |Odd| RODOWEJ | |KONK.| |KILOMETRY|
+----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+
1 ŻUKIEWICZ M.M 1 PL-370-16-4480 0 2 185.00 1720.010 MEDAL
2 TERECHOWICZ ANDRZEJ 1 PL-370-16-9654 0 2 184.37 1707.870 MEDAL
3 TERECHOWICZ ANDRZEJ 1 PL-370-15-11372 0 2 182.62 1707.870 MEDAL
4 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-360-13-2523 0 2 177.25 1757.960 MEDAL
5 TERECHOWICZ ANDRZEJ 1 PL-357-14-8351 0 2 176.75 1707.870 MEDAL
6 LIS MARCIN 1 PL-357-15-2041 0 2 176.12 1708.110 MEDAL
7 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-360-16-7683 0 2 176.00 1757.960
8 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-83-13-11863 0 2 174.50 1757.960
9 LIS MARCIN 1 PL-357-11-357 0 2 171.62 1708.110
10 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-367-16-6680 0 2 171.25 1757.960
11 TERECHOWICZ ANDRZEJ 1 PL-370-15-1016 0 2 171.00 1707.870
12 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-367-17-11963 0 2 169.87 1757.960
13 SZULC ANDRZEJ 1 PL-360-14-12808 0 2 169.87 1746.460
14 ANDRASZ RAFAŁ 1 PL-254-18-13229 0 2 168.12 1720.050
15 LIS MARCIN 1 PL-357-14-6217 0 2 167.50 1708.110
16 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-360-15-3704 0 2 167.25 1757.960
17 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-367-16-6691 0 2 166.87 1757.960
18 SZULC ANDRZEJ 1 PL-360-14-12832 0 2 165.25 1746.460
19 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-360-14-7141 0 2 162.62 1757.960
20 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-364-18-5221 0 2 158.37 1757.960