P.K.L.G.D WG-ZACHÓD KROSNO ODRZ., rok 2021.                   

LISTA KONKURSOWA NR 2
------------------------
z lotu BURG z dnia 28.05.21
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:12:10.3 N 11:53:33.6 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 5,40,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 217.850 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 14
4.Ilość wysłanych gołębi................: 430
5.Ilość konkursów.......................: 107
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1701.69
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 565.25
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 7,45,07
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,57,28
10.Czas trwania konkursu.................:4 godz. 18 min. 56 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :SŁONECZNIE WIATR PÓŁNOCNY ZACHODNI
w miejscu przylotu:POCHMURNO
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Wszystkie wsadzone liczy się 5 konkursów
Punkty stałe 25.0 + szybkosc/100
Punktacja Główna [1]


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Oddzial | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 1 | PKLGD WG ZACHÓD 1 STREF | 14 | 430 | 107 |24.88|
| 2 | PKLGD WG-ZACHÓD 2 STREF | 0 | 0 | 0 | 0.00|
| 3 | PKLGD WG ZACHÓD 3 STREF | 0 | 0 | 0 | 0.00|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 14 | 430 | 107 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:


---------------- ------------------

                                                                                                                                                                
P.K.L.G.D WG-ZACHÓD KROSNO ODRZ., rok 2021.
- 1 -

Lista konkursowa nr 2.
z lotu BURG, w dniu 28.05.21
+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Od| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | | |
+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
1 OPASA RYSZARD 1 PL-370-19 G 7,45,07 1701.69 2.33 45- 25- 5 212.910 42.016
2 ANDRASZ RAFAŁ 1 PL-248-19 G 7,47,53 1689.59 4.65 21- 12- 5 216.070 41.895
3 ANDRASZ RAFAŁ 1 PL-369-20 G 7,48,13 1685.19 6.98 2 < 11> 216.070 41.851
4 TERECHOWICZ ANDRZEJ 1 PL-DE-19 G 7,54,15 1594.79 9.30 15- 10- 5 214.100 40.947
5 OPASA RYSZARD 1 PL-370-17 G 7,53,52 1590.46 11.63 2 < 6> 212.910 40.904
6 OPASA RYSZARD 1 PL-370-18 G 7,53,53 1590.27 13.95 3 < 7> 212.910 40.902
7 OPASA RYSZARD 1 PL-370-20 G 7,54,04 1588.09 16.28 4 < 7> 212.910 40.880
7 OPASA RYSZARD 1 PL-370-16 G 7,54,04 1588.09 16.28 5 < 23> 212.910 40.880
9 TERECHOWICZ ANDRZEJ 1 PL-370-20 G 7,54,52 1587.49 20.93 2 < 10> 214.100 40.874
10 TERECHOWICZ ANDRZEJ 1 PL-370-19 G 7,55,01 1585.73 23.26 3 < 12> 214.100 40.857
11 ANDRASZ RAFAŁ 1 PL-263-12 G 7,56,29 1583.12 25.58 3 < 20> 216.070 40.831
12 TERECHOWICZ ANDRZEJ 1 PL-47-17 G 7,57,03 1562.20 27.91 4 < 13> 214.100 40.622
13 TERECHOWICZ ANDRZEJ 1 PL-369-20 G 7,57,20 1558.98 30.23 5 < 14> 214.100 40.589
14 TERECHOWICZ ANDRZEJ 1 NL-19 G 7,57,36 1555.96 32.56 6 < 15> 214.100 0.000
15 TERECHOWICZ ANDRZEJ 1 DV-19-4715 G 7,58,00 1551.45 34.88 7 < 22> 214.100 0.000
16 FRONT TADEUSZ 1 PL-186-19 G 8,02,56 1545.34 37.21 20- 9- 5 220.880 40.453
17 DZIABOR LUKASZ 1 PL-47-18 G 7,56,32 1535.45 39.53 24- 13- 5 209.640 40.354
18 DZIABOR LUKASZ 1 PL-369-19 G 8,01,33 1481.03 41.86 2 < 19> 209.640 39.810
19 DZIABOR LUKASZ 1 PL-330-20 G 8,02,41 1469.27 44.19 3 < 31> 209.640 39.692
20 ANDRASZ RAFAŁ 1 PL-479-17 G 8,08,26 1455.67 46.51 4 < 25> 216.070 39.556
21 SZULC ANDRZEJ 1 PL-360-20 G 8,09,01 1446.48 48.84 40- 16- 5 215.550 39.464
22 TERECHOWICZ ANDRZEJ 1 PL-370-20 G 8,09,50 1428.92 51.16 8 < 44> 214.100 0.000
23 OPASA RYSZARD 1 PL-DE-19 G 8,11,36 1404.42 53.49 6 < 23> 212.910 0.000
23 OPASA RYSZARD 1 PL-370-17 G 8,11,36 1404.42 53.49 7 < 26> 212.910 0.000
- 2 -

Lista konkursowa nr 2.
+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Od| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | | |
+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
25 ANDRASZ RAFAŁ 1 PL-367-15 G 8,14,20 1400.02 58.14 5 < 35> 216.070 39.000
26 OPASA RYSZARD 1 DK-7-20 G 8,13,46 1384.63 60.47 8 < 29> 212.910 0.000
27 NOWICKI MAREK 1 PL-272-19 G 8,12,10 1384.34 62.79 85- 5- 5 210.650 38.843
28 SZULC ANDRZEJ 1 PL-272-20 G 8,15,55 1382.47 65.12 2 < 39> 215.550 38.824
29 OPASA RYSZARD 1 PL-370-19 G 8,14,12 1380.74 67.44 9 < 30> 212.910 0.000
30 OPASA RYSZARD 1 PL-370-17 G 8,16,17 1362.33 69.77 10 < 32> 212.910 0.000
31 DZIABOR LUKASZ 1 PL-370-19 G 8,14,27 1357.33 72.09 4 < 49> 209.640 38.573
32 OPASA RYSZARD 1 PL-370-17 G 8,18,49 1340.60 74.42 11 < 47> 212.910 0.000
33 ŁUKASZ & ADRIAN KOZINA 1 PL-186-20 G 8,25,38 1331.13 76.74 29- 10- 5 220.480 38.311
34 NOWICKI MAREK 1 PL-DE-19 G 8,18,49 1326.37 79.07 2 < 38> 210.650 38.263
35 ANDRASZ RAFAŁ 1 PL-370-20 G 8,24,37 1312.56 81.40 6 < 41> 216.070 0.000
36 FRONT TADEUSZ 1 PL-186-20 G 8,28,19 1312.29 83.72 2 < 66> 220.880 38.122
37 ŁUKASZ & ADRIAN KOZINA 1 PL-186-20 G 8,28,16 1310.30 86.05 2 < 42> 220.480 38.103
38 NOWICKI MAREK 1 PL-357-18 G 8,21,00 1308.39 88.37 3 < 45> 210.650 38.083
39 SZULC ANDRZEJ 1 PL-272-20 G 8,28,15 1281.13 90.70 3 < 40> 215.550 37.811
40 SZULC ANDRZEJ 1 PL-360-20 G 8,28,18 1280.75 93.02 4 < 51> 215.550 37.807
41 ANDRASZ RAFAŁ 1 DV-7810-20 G 8,29,40 1273.50 95.35 7 < 61> 216.070 0.000
42 ŁUKASZ & ADRIAN KOZINA 1 PL-DE-19 G 8,35,29 1256.42 97.67 3 < 43> 220.480 37.564
43 ŁUKASZ & ADRIAN KOZINA 1 PL-186-19 G 8,36,01 1252.61 100.00 4 < 46> 220.480 37.526
44 TERECHOWICZ ANDRZEJ 1 PL-370-19 G 8,36,30 1213.03 102.33 9 < 48> 214.100 0.000
45 NOWICKI MAREK 1 PL-357-20 G 8,33,55 1211.21 104.65 4 < 50> 210.650 37.112
46 ŁUKASZ & ADRIAN KOZINA 1 PL-186-20 G 8,42,06 1210.76 106.98 5 < 56> 220.480 37.107
47 OPASA RYSZARD 1 PL-370-20 G 8,36,22 1207.20 109.30 12 < 52> 212.910 0.000
48 TERECHOWICZ ANDRZEJ 1 PL-369-20 G 8,37,44 1204.61 111.63 10 214.100 0.000
49 DZIABOR LUKASZ 1 PL-101-19 G 8,36,16 1189.33 113.95 5 < 64> 209.640 36.893
- 3 -

Lista konkursowa nr 2.
+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Od| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | | |
+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
50 NOWICKI MAREK 1 PL-479-16 G 8,37,17 1188.21 116.28 5 210.650 36.882
51 SZULC ANDRZEJ 1 PL-360-17 G 8,42,55 1178.41 118.60 5 < 59> 215.550 36.784
52 OPASA RYSZARD 1 PL-370-16 G 8,44,09 1156.18 120.93 13 < 52> 212.910 0.000
52 OPASA RYSZARD 1 PL-370-19 G 8,44,09 1156.18 120.93 14 < 54> 212.910 0.000
54 OPASA RYSZARD 1 PL-370-17 G 8,44,11 1155.97 125.58 15 < 55> 212.910 0.000
55 OPASA RYSZARD 1 PL-370-17 G 8,44,30 1153.98 127.91 16 < 60> 212.910 0.000
56 ŁUKASZ & ADRIAN KOZINA 1 PL-186-20 G 8,51,41 1150.23 130.23 6 < 57> 220.480 0.000
57 ŁUKASZ & ADRIAN KOZINA 1 PL-186-20 G 8,51,56 1148.73 132.56 7 < 58> 220.480 0.000
58 ŁUKASZ & ADRIAN KOZINA 1 PL-186-19 G 8,52,06 1147.74 134.88 8 < 63> 220.480 0.000
59 SZULC ANDRZEJ 1 PL-DE-19 G 8,48,08 1145.73 137.21 6 < 62> 215.550 0.000
60 OPASA RYSZARD 1 PL-368-17 G 8,48,58 1126.71 139.53 17 < 65> 212.910 0.000
61 ANDRASZ RAFAŁ 1 PL-139-20 G 8,55,48 1103.52 141.86 8 < 69> 216.070 0.000
62 SZULC ANDRZEJ 1 PL-360-20 G 8,57,03 1093.89 144.19 7 < 78> 215.550 0.000
63 ŁUKASZ & ADRIAN KOZINA 1 PL-186-20 G 9,08,03 1059.75 146.51 9 < 67> 220.480 0.000
64 DZIABOR LUKASZ 1 PL-370-20 G 8,58,30 1056.12 148.84 6 < 77> 209.640 0.000
65 OPASA RYSZARD 1 RP-19 G 9,01,51 1054.79 151.16 18 < 68> 212.910 0.000
66 FRONT TADEUSZ 1 PL-186-20 G 9,09,53 1052.39 153.49 3 < 73> 220.880 35.523
67 ŁUKASZ & ADRIAN KOZINA 1 PL-186-19 G 9,10,21 1048.16 155.81 10 220.480 0.000
68 OPASA RYSZARD 1 RP-19 G 9,04,05 1043.25 158.14 19 < 70> 212.910 0.000
69 ANDRASZ RAFAŁ 1 PL-370-15 G 9,09,15 1032.59 160.47 9 < 71> 216.070 0.000
70 OPASA RYSZARD 1 DK-7-20 G 9,08,44 1020.01 162.79 20 < 103> 212.910 0.000
71 ANDRASZ RAFAŁ 1 PL-370-16 G 9,13,09 1013.70 165.12 10 < 82> 216.070 0.000
72 SZYMAŃSKI ANDRZEJ 1 PL-307-20 G 9,26,26 1008.95 167.44 18- 1- 1 228.460 35.089
73 FRONT TADEUSZ 1 PL-DE-19 G 9,20,56 999.76 169.77 4 < 80> 220.880 34.997
74 DUDA EUGENIUSZ 1 PL-12-17 G 9,16,18 993.20 172.09 10- 2- 2 214.830 34.932
- 4 -

Lista konkursowa nr 2.
+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Od| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | | |
+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
75 DUDA EUGENIUSZ 1 PL-370-20 G 9,17,53 985.99 174.42 2 214.830 34.859
76 OLEJNICZAK SYLWESTER 1 PL-309-18 G 9,32,41 984.13 176.74 54- 4- 4 228.990 34.841
77 DZIABOR LUKASZ 1 PL-370-20 G 9,13,15 983.07 179.07 7 < 83> 209.640 0.000
78 SZULC ANDRZEJ 1 PL-464-19 G 9,20,27 977.77 181.40 8 < 79> 215.550 0.000
79 SZULC ANDRZEJ 1 PL-360-20 G 9,20,36 977.11 183.72 9 < 85> 215.550 0.000
80 FRONT TADEUSZ 1 PL-DE-19 G 9,28,34 966.37 186.05 5 < 87> 220.880 34.663
81 OLEJNICZAK SYLWESTER 1 PL-186-20 G 9,37,13 965.32 188.37 2 < 86> 228.990 34.653
82 ANDRASZ RAFAŁ 1 PL-BE-20 G 9,27,09 951.22 190.70 11 < 84> 216.070 0.000
83 DZIABOR LUKASZ 1 PL-370-20 G 9,21,13 947.67 193.02 8 < 94> 209.640 0.000
84 ANDRASZ RAFAŁ 1 PL-370-20 G 9,33,11 926.61 195.35 12 216.070 0.000
85 SZULC ANDRZEJ 1 PL-360-15 G 9,32,40 926.43 197.67 10 < 89> 215.550 0.000
86 OLEJNICZAK SYLWESTER 1 PL-186-20 G 9,47,15 926.15 200.00 3 < 91> 228.990 34.261
-------------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
87 FRONT TADEUSZ 1 PL-186-20 G 9,44,16 904.26 202.33 6 < 88> 220.880 0.000
88 FRONT TADEUSZ 1 PL-186-19 G 9,46,06 897.52 204.65 7 < 101> 220.880 0.000
89 SZULC ANDRZEJ 1 PL-360-18 G 9,42,36 888.50 206.98 11 < 90> 215.550 0.000
90 SZULC ANDRZEJ 1 PL-297-18 G 9,42,49 887.71 209.30 12 < 92> 215.550 0.000
91 OLEJNICZAK SYLWESTER 1 PL-305-19 G 9,58,14 886.76 211.63 4 228.990 33.867
92 SZULC ANDRZEJ 1 PL-272-20 G 9,43,22 885.70 213.95 13 < 93> 215.550 0.000
93 SZULC ANDRZEJ 1 PL-360-15 G 9,48,13 868.39 216.28 14 < 98> 215.550 0.000
94 DZIABOR LUKASZ 1 PL-370-20 G 9,42,36 864.14 218.60 9 < 95> 209.640 0.000
95 DZIABOR LUKASZ 1 PL-370-20 G 9,46,59 848.80 220.93 10 < 96> 209.640 0.000
96 DZIABOR LUKASZ 1 PL-360-20 G 9,47,00 848.75 223.26 11 < 97> 209.640 0.000
97 DZIABOR LUKASZ 1 PL-DE-19 G 9,54,20 824.27 225.58 12 < 99> 209.640 0.000
98 SZULC ANDRZEJ 1 PL-360-18 G 10,03,48 817.10 227.91 15 < 100> 215.550 0.000
99 DZIABOR LUKASZ 1 PL-370-20 G 9,57,16 814.87 230.23 13 209.640 0.000
- 5 -

Lista konkursowa nr 2.
+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Od| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | | |
+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
100 SZULC ANDRZEJ 1 PL-83-19 G 10,07,42 805.19 232.56 16 215.550 0.000
101 FRONT TADEUSZ 1 PL-186-20 G 10,14,20 805.15 234.88 8 < 102> 220.880 0.000
102 FRONT TADEUSZ 1 PL-186-20 G 10,15,26 801.94 237.21 9 220.880 0.000
103 OPASA RYSZARD 1 PL-370-20 G 11,05,11 11:11:46 239.53 21 < 104> 212.910 0.000
104 OPASA RYSZARD 1 PLPL-370-17 G 11,09,07 11:15:42 241.86 22 < 105> 212.910 0.000
105 OPASA RYSZARD 1 DK-07-20 G 11,47,22 11:53:57 244.19 23 < 106> 212.910 0.000
106 OPASA RYSZARD 1 DK-7-20 G 11,51,07 11:57:42 246.51 24 < 107> 212.910 0.000
107 OPASA RYSZARD 1 RP-19 G 11,57,28 12:04:03 248.84 25 212.910 0.000

D O B R Y L O T !
------------------

  - strona 1 -                                                                  
P.K.L.G.D WG-ZACHÓD KROSNO ODRZ., rok 2021.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Punktacja Główna [1]
+---+-----------------------------+---+--+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|L |L |Razem|Razem |
| | |Odd|1 |2 |konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+-----+-------+
1 OPASA RYSZARD 1 5 5 10 338.03
2 ŁUKASZ & ADRIAN KOZINA 1 5 5 10 331.95
3 SZULC ANDRZEJ 1 5 5 10 325.40
4 FRONT TADEUSZ 1 5 5 10 324.63
5 TERECHOWICZ ANDRZEJ 1 5 5 10 322.99
6 ANDRASZ RAFAŁ 1 4 5 9 302.32
7 DZIABOR LUKASZ 1 4 5 9 292.92
8 NOWICKI MAREK 1 -- 5 5 189.18
9 DUDA EUGENIUSZ 1 4 2 6 163.32
10 OLEJNICZAK SYLWESTER 1 -- 4 4 137.62
11 DRZEWIECKI JAN 1 3 -- 3 67.40
12 SZYMAŃSKI ANDRZEJ 1 -- 1 1 35.09
13 KOZINA J.M.A.Ł 1 0 0 0 0.00
14 ŻUKIEWICZ M.M 1 0 0 0 0.00
15 JÓZEFOWICZ ANDRZEJ 1 0 0 0 0.00

                                                                                                                                                                
Punktacja Główna [1]
Najlepsze lotniki wg konkursów+punktów+konk/kilometrów
Wyniki z lotow: 1,2
+----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+
|LP. | NAZWISKO IMIE |NR |NUMER OBRĄCZKI |PŁ|ILOŚĆ| PUNKTY |KONKURSO-|
| | |Odd| RODOWEJ | |KONK.| |KILOMETRY|
+----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+
1 FRONT TADEUSZ 1 PL-186-19 0 2 67.31 368.680
2 OPASA RYSZARD 1 PL-370-16 0 2 66.85 357.980
3 OPASA RYSZARD 1 PL-370-19 0 2 66.65 357.980
4 ANDRASZ RAFAŁ 1 PL-248-19 0 2 66.62 364.070
5 OPASA RYSZARD 1 PL-370-18 0 2 66.42 357.980
6 ŁUKASZ & ADRIAN KOZINA 1 PL-DE-19 0 2 66.05 367.930
7 SZULC ANDRZEJ 1 PL-272-20 0 2 65.51 358.460
8 TERECHOWICZ ANDRZEJ 1 PL-47-17 0 2 64.76 361.880
9 OPASA RYSZARD 1 PL-370-17 0 2 63.71 357.980
10 ANDRASZ RAFAŁ 1 PL-367-15 0 2 63.35 364.070
11 SZULC ANDRZEJ 1 PL-360-20 0 2 63.26 358.460
12 OPASA RYSZARD 1 PL-370-17 0 2 63.06 357.980
13 OPASA RYSZARD 1 PL-370-19 0 2 62.62 357.980
14 TERECHOWICZ ANDRZEJ 1 PL-370-20 0 2 62.24 361.880
15 SZULC ANDRZEJ 1 PL-464-19 0 2 62.15 358.460
16 TERECHOWICZ ANDRZEJ 1 PL-370-19 0 2 61.50 361.880
17 OPASA RYSZARD 1 PL-370-17 0 2 61.17 357.980
18 FRONT TADEUSZ 1 PL-DE-19 0 2 60.99 368.680
19 SZULC ANDRZEJ 1 PL-297-18 0 2 60.98 358.460
20 FRONT TADEUSZ 1 PL-186-20 0 2 60.79 368.680