P.K.L.G.D WG-ZACHÓD KROSNO ODRZ., rok 2021.               

LISTA KONKURSOWA NR 1
------------------------
z lotu TOURNAI-BELGIA z dnia 03.07.21
Współrzędne miejsca wypuszczenia 50:36:02. N 03:25:32. E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,00,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 911.070 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 13
4.Ilość wysłanych gołębi................: 100
5.Ilość konkursów.......................: 33
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1493.10
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1009.56
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:15,02,47
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:19,17,00
10.Czas trwania konkursu.................:4 godz. 14 min. 13 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :SŁONECZNA SILNY WIATR ZACHODNI
w miejscu przylotu:SŁONECZNA
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Wszystkie wsadzone liczy się 3 konkursów
Punkty stałe 120.0, punkty wg wzoru GMP.
<\B>Punktacja Główna [1]


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Oddzial | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 1 | P.K.L.G.M WG-ZACHÓD | 13 | 100 | 33 |33.00|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 13 | 100 | 33 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:


---------------- ------------------

                                                              <\C>                                                                                              
P.K.L.G.D WG-ZACHÓD KROSNO ODRZ., rok 2021.
- 1 -

Lista konkursowa nr 1.
z lotu TOURNAI-BELGIA, w dniu 03.07.21
+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Od| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | | |
+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
1 ŻUKIEWICZ MAREK 1 PL-370-20-9382 G 15,02,47 1493.10 10.00 5- 3- 3 810.430 120.000 PUCHAR+NAGRODA
2 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-186-20-11023 G 15,22,29 1472.26 20.00 30- 14- 3 828.120 119.250 PUCHAR+NAGRODA
3 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-186-20-10865 G 15,23,10 1470.47 30.00 2 < 5> 828.120 118.500 PUCHAR+NAGRODA
4 ŻUKIEWICZ MAREK 1 PL-370-20-11455 G 15,28,11 1426.35 40.00 2 < 8> 810.430 117.750 DYPLOM
5 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-360-14-7111 G 15,47,53 1408.65 50.00 3 < 7> 828.120 117.000 DYPLOM
6 TERECHOWICZ ANDRZEJ 1 PL-370-18-2035 G 15,38,00 1392.08 60.00 5- 4- 3 804.620 116.250 DYPLOM
7 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-186-19-11717 G 15,57,12 1386.67 70.00 4 < 12> 828.120 0.000 DYPLOM
8 ŻUKIEWICZ MAREK 1 PL-370-20-9372 G 15,48,13 1377.78 80.00 3 810.430 114.750 DYPLOM
9 TERECHOWICZ ANDRZEJ 1 PL-370-19-6604 G 15,45,00 1375.42 90.00 2 < 13> 804.620 114.000 DYPLOM
10 OPAS RYSZARD 1 PL-370-17-3637 G 15,57,35 1350.57 100.00 7- 4- 3 807.080 113.250 DYPLOM
11 OPAS RYSZARD 1 DE-19-1186251 G 15,57,37 1350.50 110.00 2 < 25> 807.080 112.500
12 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-360-15-3704 G 16,24,34 1325.91 120.00 5 < 15> 828.120 0.000
13 TERECHOWICZ ANDRZEJ 1 PL-370-14-3899 G 16,13,00 1312.59 130.00 3 < 33> 804.620 111.000
14 FRONT TADEUSZ 1 PL-186-20-11278 G 16,33,46 1308.81 140.00 11- 4- 3 829.480 110.250
15 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-186-20-11639 G 16,46,59 1279.97 150.00 6 < 16> 828.120 0.000
16 KOZINA J.M.A.Ł 1 BE-16-1032034 G 16,58,59 1256.66 160.00 7 < 20> 828.120 0.000
17 KOZINA ADRIAN ŁUKASZ 1 PL-364-18-5386 G 17,16,37 1225.02 170.00 11- 4- 3 828.870 108.000
18 KOZINA ADRIAN ŁUKASZ 1 DE-19-477053 G 17,23,51 1212.06 180.00 2 < 19> 828.870 107.250
19 KOZINA ADRIAN ŁUKASZ 1 PL-364-18-5346 G 17,25,42 1208.79 190.00 3 < 24> 828.870 106.500
20 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-82-13-11863 G 17,29,51 1200.44 200.00 8 < 22> 828.120 0.000
-------------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
21 FRONT TADEUSZ 1 DE-19-477134 G 17,31,44 1199.13 210.00 2 < 26> 829.480 105.000
22 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-186-20-11062 G 17,43,17 1177.51 220.00 9 < 23> 828.120 0.000
23 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-186-20-11154 G 17,43,20 1177.42 230.00 10 < 29> 828.120 0.000
24 KOZINA ADRIAN ŁUKASZ 1 PL-186-20-11638 G 17,44,45 1176.12 240.00 4 828.870 0.000
- 2 -

Lista konkursowa nr 1.
+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Od| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | | |
+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
25 OPAS RYSZARD 1 PL-370-16-6394 G 17,42,29 1148.90 250.00 3 < 28> 807.080 102.000
26 FRONT TADEUSZ 1 DE-19-477130 G 18,02,55 1147.41 260.00 3 < 27> 829.480 101.250
27 FRONT TADEUSZ 1 PL-186-20-11506 G 18,37,58 1094.35 270.00 4 829.480 0.000
28 OPAS RYSZARD 1 PL-370-17-3690 G 18,31,18 1074.25 280.00 4 807.080 0.000
29 KOZINA J.M.A.Ł 1 DE-19-477025 G 18,56,49 1066.04 290.00 11 < 30> 828.120 0.000
30 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-364-18-5483 G 19,10,38 1047.41 300.00 12 < 31> 828.120 0.000
31 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-367-16-6691 G 19,13,52 1043.15 310.00 13 < 32> 828.120 0.000
32 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-186-20-11148 G 19,30,42 1021.49 320.00 14 828.120 0.000
33 TERECHOWICZ ANDRZEJ 1 PL-370-18-2051 G 19,17,00 1009.56 330.00 4 804.620 0.000
-------------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:3
---------------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
34 DUDA EUGENIUSZ 1 PL-07-20-11690 G 19,33,00 992.28 0.00 5- 0- 0 806.720 0.000
35 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-186-20-11025 G 21,08,59 911.04 0.00 15 828.120 0.000
36 ŻUKIEWICZ MAREK 1 PL-370-17-2872 G 5,48,05 803.93 0.00 4 810.430 0.000
37 ŻUKIEWICZ MAREK 1 PL-370-20-9315 G 5,48,05 803.93 0.00 5 810.430 0.000
38 TERECHOWICZ ANDRZEJ 1 PL-47-17-13382 G 5,56,00 791.95 0.00 5 804.620 0.000
39 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-364-18-5221 G 6,28,23 789.90 0.00 16 828.120 0.000
40 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-186-20-11145 G 6,45,28 777.24 0.00 17 828.120 0.000
41 FRONT TADEUSZ 1 PL-186-19-11541 G 8,43,45 10:32:32 0.00 5 829.480 0.000
42 KOZINA ADRIAN ŁUKASZ 1 PL-186-20-11627 G 10,31,54 12:21:30 0.00 5 828.870 0.000
43 DUDA EUGENIUSZ 1 PL-124-12-5597 G 11,16,00 13:35:08 0.00 2 806.720 0.000
44 KOZINA ADRIAN ŁUKASZ 1 PL-186-20-11645 G 14,00,30 15:50:06 0.00 6 828.870 0.000

D O B R Y L O T !
------------------

  - strona 1 -                                                                  
P.K.L.G.D WG-ZACHÓD KROSNO ODRZ., rok 2021.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Punktacja Główna [1]
+---+-----------------------------+---+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|L |Razem|Razem |
| | |Odd|1 |konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+-----+-------+
1 KOZINA J.M.A.Ł 1 3 3 354.75 PUCHAR
2 ŻUKIEWICZ MAREK 1 3 3 352.50 PUCHAR
3 TERECHOWICZ ANDRZEJ 1 3 3 341.25 PUCHAR
4 OPAS RYSZARD 1 3 3 327.75
5 KOZINA ADRIAN ŁUKASZ 1 3 3 321.75
6 FRONT TADEUSZ 1 3 3 316.50
7 KUNA ANDRZEJ 1 0 0 0.00
8 DOBOSZ WALDEMAR 1 0 0 0.00
9 DUDA EUGENIUSZ 1 0 0 0.00
10 WITECKI GRZEGORZ 1 0 0 0.00
11 SZULC ANDRZEJ 1 0 0 0.00
12 WIELOGURSKI PAWEL 1 0 0 0.00
13 SZYMAŃSKI ROBERT 1 0 0 0.00