P.K.L.G.D WG-ZACHÓD KROSNO ODRZ., rok 2023.                   

LISTA KONKURSOWA NR 4
------------------------
z lotu BURG z dnia 08.09.23
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:12:10.3 N 11:53:33.6 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,45,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 225.890 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 7
4.Ilość wysłanych gołębi................: 172
5.Ilość konkursów.......................: 57
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1195.75
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1148.47
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,48,33
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,58,05
10.Czas trwania konkursu.................: 9 min. 32 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Wszystkie wsadzone liczy się 5 konkursów
Punkty stałe 25.0, punkty wg wzoru GMP.
Punktacja Główna [1]


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Oddzial | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 1 | P.K.L.G.M WG-ZACHÓD | 7 | 172 | 57 |33.14|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 7 | 172 | 57 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:


---------------- ------------------

                                                                                                                                                                
P.K.L.G.D WG-ZACHÓD KROSNO ODRZ., rok 2023.
- 1 -

Lista konkursowa nr 4.
z lotu BURG, w dniu 08.09.23
+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Od| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | | |
+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
1 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 G 9,48,33 1195.75 5.81 60- 37- 5 219.480 25.000
2 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 G 9,48,34 1195.64 11.63 2 < 4> 219.480 24.910
3 JÓZEFOWICZ ANDRZEJ 1 PL-11-23 G 9,50,35 1194.88 17.44 23- 8- 5 221.750 24.820
4 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 9,48,43 1194.67 23.26 3 < 4> 219.480 24.730
4 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 G 9,48,43 1194.67 23.26 4 < 9> 219.480 24.730
6 JÓZEFOWICZ ANDRZEJ 1 PL-11-23 G 9,50,39 1194.45 34.88 2 < 7> 221.750 24.550
7 JÓZEFOWICZ ANDRZEJ 1 PL-11-23 9,50,42 1194.13 40.70 3 < 8> 221.750 24.460
8 JÓZEFOWICZ ANDRZEJ 1 PL-11-23 G 9,50,45 1193.81 46.51 4 < 37> 221.750 24.370
9 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 G 9,48,52 1193.69 52.33 5 < 10> 219.480 24.290
10 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 9,48,53 1193.58 58.14 6 < 11> 219.480 0.000
11 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 9,49,24 1190.24 63.95 7 < 12> 219.480 0.000
12 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 9,49,28 1189.81 69.77 8 < 13> 219.480 0.000
13 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 9,49,30 1189.59 75.58 9 < 14> 219.480 0.000
14 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 9,49,32 1189.38 81.40 10 < 15> 219.480 0.000
15 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 G 9,49,33 1189.27 87.21 11 < 16> 219.480 0.000
16 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 G 9,49,34 1189.16 93.02 12 < 17> 219.480 0.000
17 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 G 9,49,35 1189.06 98.84 13 < 18> 219.480 0.000
18 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 9,49,37 1188.84 104.65 14 < 18> 219.480 0.000
18 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 G 9,49,37 1188.84 104.65 15 < 20> 219.480 0.000
20 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 9,49,41 1188.41 116.28 16 < 21> 219.480 0.000
21 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 G 9,49,42 1188.31 122.09 17 < 22> 219.480 0.000
22 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 G 9,49,43 1188.20 127.91 18 < 23> 219.480 0.000
23 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 9,49,46 1187.88 133.72 19 < 24> 219.480 0.000
24 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 9,49,48 1187.66 139.53 20 < 25> 219.480 0.000
- 2 -

Lista konkursowa nr 4.
+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Od| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | | |
+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
25 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 9,49,53 1187.13 145.35 21 < 26> 219.480 0.000
26 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 9,49,55 1186.91 151.16 22 < 27> 219.480 0.000
27 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 9,50,04 1185.95 156.98 23 < 28> 219.480 0.000
28 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 G 9,50,07 1185.63 162.79 24 < 29> 219.480 0.000
29 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 9,50,13 1184.99 168.60 25 < 30> 219.480 0.000
30 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 9,50,27 1183.50 174.42 26 < 31> 219.480 0.000
31 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 G 9,50,45 1181.59 180.23 27 < 34> 219.480 0.000
32 SADOWSKI MATEUSZ 1 PL-360-23 G 9,51,11 1181.58 186.05 22- 8- 5 219.990 22.230
32 SADOWSKI MATEUSZ 1 PL-360-23 G 9,51,11 1181.58 186.05 2 < 36> 219.990 22.230
34 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 9,51,52 1174.53 197.67 28 < 35> 219.480 0.000
35 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 G 9,52,08 1172.85 203.49 29 < 38> 219.480 0.000
---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
36 SADOWSKI MATEUSZ 1 PL-360-23 9,53,24 1167.68 209.30 3 < 47> 219.990 21.870
37 JÓZEFOWICZ ANDRZEJ 1 PL-11-23 G 9,55,34 1163.64 215.12 5 < 45> 221.750 21.790
38 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 9,53,40 1163.32 220.93 30 < 39> 219.480 0.000
39 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 9,54,13 1159.94 226.74 31 < 40> 219.480 0.000
40 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 G 9,55,20 1153.14 232.56 32 < 41> 219.480 0.000
41 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 G 9,55,21 1153.03 238.37 33 < 42> 219.480 0.000
42 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 9,55,25 1152.63 244.19 34 < 42> 219.480 0.000
42 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 9,55,25 1152.63 244.19 35 < 44> 219.480 0.000
44 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 G 9,55,27 1152.43 255.81 36 < 46> 219.480 0.000
45 JÓZEFOWICZ ANDRZEJ 1 PL-361-23 G 9,57,26 1152.35 261.63 6 < 52> 221.750 0.000
46 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 9,55,43 1150.82 267.44 37 219.480 0.000
47 SADOWSKI MATEUSZ 1 PL-263-23 G 9,56,15 1150.28 273.26 4 < 47> 219.990 20.890
47 SADOWSKI MATEUSZ 1 PL-360-23 G 9,56,15 1150.28 273.26 5 < 47> 219.990 20.890
47 SADOWSKI MATEUSZ 1 PL-360-23 9,56,15 1150.28 273.26 6 < 47> 219.990 0.000
- 3 -

Lista konkursowa nr 4.
+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Od| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | | |
+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
47 SADOWSKI MATEUSZ 1 PL-263-23 G 9,56,15 1150.28 273.26 7 < 47> 219.990 0.000
47 SADOWSKI MATEUSZ 1 PL-360-23 9,56,15 1150.28 273.26 8 219.990 0.000
52 JÓZEFOWICZ ANDRZEJ 1 PL-11-23 9,57,47 1150.26 302.33 7 < 57> 221.750 0.000
53 POLONIS JAN 1 PL-360-23 G 9,55,21 1149.93 308.14 14- 4- 4 218.890 20.360
54 POLONIS JAN 1 PL-360-23 G 9,55,23 1149.73 313.95 2 < 55> 218.890 20.270
55 POLONIS JAN 1 PL-360-23 G 9,55,29 1149.13 319.77 3 < 56> 218.890 20.180
56 POLONIS JAN 1 PL-360-23 G 9,55,34 1148.63 325.58 4 218.890 20.090
57 JÓZEFOWICZ ANDRZEJ 1 PL-11-23 9,58,05 1148.47 331.40 8 221.750 0.000
---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:3
-------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
58 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 9,56,15 1147.61 0.00 38 219.480 0.000
59 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 9,57,25 1140.65 0.00 39 219.480 0.000
60 WŁOSZCZYŃSKI JERZY 1 PL-11-23 G 9,58,06 1139.51 0.00 20- 0- 0 220.040 0.000
61 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 9,57,41 1139.07 0.00 40 219.480 0.000
62 SADOWSKI MATEUSZ 1 PL-263-23 G 9,58,11 1138.76 0.00 9 219.990 0.000
63 KOZINA J.M.A.Ł 1 PL-11-23 9,57,45 1138.68 0.00 41 219.480 0.000

D O B R Y L O T !
------------------

  - strona 1 -                                                                  
P.K.L.G.D WG-ZACHÓD KROSNO ODRZ., rok 2023.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Punktacja Główna [1]
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/|
| Pop.| |Odd|1 |2 |3 |4 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+-----+-------+-----+
Mistrz 1 1 KOZINA J.M.A.Ł 1 5 5 5 5 20 365.34 56.7
I V-ce Mistrz 2 2 JÓZEFOWICZ ANDRZEJ 1 5 5 5 5 20 355.24 50.0
II V-ce Mistrz 3 4 SADOWSKI MATEUSZ 1 5 5 5 5 20 323.64 25.5
1 Przodownik 4 6 POLONIS JAN 1 5 5 4 4 18 290.79 30.8
2 Przodownik 5 3 JABŁOŃSKI ANDRZEJ 1 5 5 5 -- 15 225.24 38.5
3 Przodownik 6 5 WŁOSZCZYŃSKI JERZY 1 5 4 5 0 14 214.42 29.0
7 7 KOZINA ADRIAN ŁUKASZ 1 0 4 4 0 8 118.76 8.4
8 ---- KUNA ANDRZEJ 1 -- -- -- 0 0 0.00 0.0
9 8 DOBOSZ WALDEMAR 1 0 0 0 -- 0 0.00 0.0