Get Adobe Flash player

Lot Narodowy Amiens-Francja 

18.07.21 900km-1400km




AMIENS 18.07.21
lp nazwisko nr.gołębia data przylotu godzina odleggłość
1 ŁUKASZ KOZINA
KROSNO ODRZ.
PL-364-18-5346
AMIENS-2020/2e/93Okm
TOURNAI 2021/19e/829km
19.07 8.12 930km
2 ŁUKASZ KOZINA
KROSNO ODRZ.
PL-364-18-5386
AMIENS-2020/3e/93Okm
TOURNAI 2021/17e/829km
19.07 10.00 930km
3 JMAŁ Kozina
KROSNO ODRZ.
PL-364-18-5483
Amiens-2020/48e/930km
Amiens-2019/21e/930km
Tournai2019/8e/828km
19.07 10.02 929km
4 A.TERECHOWICZ
ŻARY
PL-370-18-2051
19.07 10.12 903km
5 JMAŁ Kozina
KROSNO ODRZ.
PL-367-16-6691
Amiens-2020/14e/930km
Amiens-2019/
19.07 12,35 929km
6 JMAŁ Kozina
KROSNO ODRZ.
PL-357-19-1183 19.07 14,23 929km
7 JMAŁ Kozina
KROSNO ODRZ.
PL-186-20-11154
Tournai-2021/23e/828km
Roczniak w tym roku 2 konkurs z
dalekiego lotu
19.07 15,19 930km
8 ADRIAN IGIELSKI
PYRZYCE
PL-309-19-4206
19,07 17,24 945km
9 JMAŁ Kozina
KROSNO ODRZ
PL-357-19-1192 19.07 17,28 930km
10 JMAŁ Kozina
KROSNO ODRZ.
PL-186-20-10865
Tournai-2021/3e/828km
Roczniak w tym roku 2 konkurs z
dalekiego lotu
20.07 6,25 930km
11 Łukasz Merc
Radomsko
PL-275-19-7062
1 gołab 2 strefy
20.07 08,06 1220km
11 Jan Ciborski
Toruń
PL-326-17-4012
2 gołab 2 strefy
20.07 09,05 1190km
12 Jan Ciborski
Toruń
PL-040-15-10621
3 gołab 2 strefy

20.07 11,31 1190km
13 A.TERECHOWICZ
ŻARY
PL-370-14-3899
19.07 10.12 903km
14 JMAŁ Kozina
KROSNO ODRZ.
PL-DE-19-477050 21.07 7,01 930km
15 Wojtysiak Krzysztof
Prabuty
PL-324-17-3902
21.07 15.20 1240km
16 JMAŁ Kozina
KROSNO ODRZ.
PL-364-18-5221
Turnai-2021/39e/828km
Amiens-2020/10e/930km
Turnai-2019/40e/828km
Amiens-2019/39e/930km
23.07 6.43 930km
17 Eugeniusz Duda
ŻARY
PL DE-19-1195882 24.07 10.50 905km
18 ROBERT SZYMAŃSKI
ŻYRARDÓW
PL-05-18-6551
24.07 12,27 1300km
19 Łukasz Merc
Radomsko
PL-275-19-7038
24.07 21.35 1220km
20 ZYGMUNT ANDRZEJEWSKI
PRABUTY
PL-DE-19-0274294
WNUK 1 BARCELONA
24.07 17,52 1240km
21 KAROL SZCZEREK
WĘGRZYNÓW KOŁO KIELC
PL-181-15-5098 25.07 16.04 1294km
22 A.TERECHOWICZ
ŻARY
PL-47-17-13382

25.07 18.00 903km
23 Piskorski
Paweł
Toruń


PL-321-16-2458


26.07 16,55 1151km
24 JMAŁ Kozina
KROSNO ODRZ.
PL-186-20-11023
Turnai-2021/2e/828km

27.07 7,27 930km
25 JAN OLEJNICZAK PL-305-19-6689
27.07 10.19 945km
26 Piskorski
Paweł
Toruń


PL-321-18-9923


27.07 11,03 1151km
27 WOJTYSIAK KRZYSZTOF PL-02-15-6476 27.07 16.45 1240km
28 ADRIAN IGIELSKI
PYRZYCE
PL-307-19-3070

27,07 18.51 945km
29 MAREK SUŁKOWSKI PL-17-5364 27.07 18.09 1296km
30 PALUCH PAWEŁ
PRABUTY
PL-324-19-4944
28,07 07,01 1240km
31 JMAŁ Kozina
KROSNO ODRZ.
PL-186-19-11719
Turnai-2021

28.07 10.30 930km
32 Eugeniusz Duda
ŻARY
PL 124-12-5597 28.07 13.50 905km
33 M.ŻUKIEWICZ PL-370-20-9372 29.07 09,47 909km
34 JMAŁ Kozina
KROSNO ODRZ.
PL-186-20-11148
Turnai-2021/32e/828km

29.07 13,20 930km
35 JAROSŁAW JURKOWSKI
ŻYRARDÓW
PL-MŻ6-16-1065 29.07 16.00 1293km
36 Łukasz Merc
Radomsko
PL-275-18-19834
AMIENS 2020
29.07 21.08 1220km
37 Łukasz Merc
Radomsko
PL-275-19-7052
300.07 09,25 1220km
38 ANDRZEJ SZYMAŃSKI PL-309-19-5763 30,07 10.10 945km
39 GRZEGORZ WITECKI
ŻYRARDÓW
PL-47-18-10910


30.07 13,59 1303Km
40 JMAŁ Kozina
KROSNO ODRZ.
PL-186-20-11639
Turnai-2021/15e/828km

30.07 20.08 930km
41 MARIUSZ KAZANA
ŻYRARDÓW
PL-407-18-18059 01,08 16.12 1300km










Lot Narodowy Amiens-Francja 17.07.20 950km-1400km 

Start gołębi 12.00 

229 GOŁĘBI  40 HODOWCÓW /76kon





LP nazwisko nr.gołębia dzień godzina uwagi
1 JMAŁ KOZINA PL-85-16-2410 18.07 10.25 930km
2 Adrian Łukasz Kozina PL-364-18-5346 18.07 14.05 931km
3 Adrian Łukasz Kozina PL-364-18-5386 18.07 19,11 931km
4 Andrzej Bizoń PL-43-17-2838 18.07 20.00 903km
5 JMAŁ KOZINA PL-367-17-11977 19.07 6.25 930km
6 JMAŁ KOZINA PL-364-18-5300 19.07 8.41 930km
7 Łukasz Merc
1gołąb 2strefy
PL-275-17--3912 19.07 8.55 1220km
8 Andrzej Szulc PL-360-15-5966 19.07 14.26 925km
9 JMAŁ KOZINA PL-364-18-5221 19.07 16.56 930km
10 Adrian Łukasz Kozina PL-DE-19-866201 19.07 16.33 931km
11 Adrian Łukasz Kozina PL-DE-19-477053 20.07 12.36 931km
12 EUGENIUSZ DUDA PL-19-1195885 20.07 18.40 900km
13 PISKORSKI PAWEŁ PL-35-15-9506 20.07 16.06 1149Km
14 JMAŁ KOZINA PL-367-16-6691 21.07 9.29 930km
15 JMAŁ KOZINA BE-15-1198043
TURNAI-18/5e/830km
BREST-18/19e/1455km
BREST-18/1str./4e/1455km
AMIENS-19/37e/930km
21.07 10.49 930km
16 Łukasz Merc

PL-275-18-19844 21.07 18.20 1220km
17 JMAŁ KOZINA PL-446-15-6076 22.07 7.55 930km
18 EUGENIUSZ DUDA PL-99-17-15071 22.07 9.35 900km
19 JÓZEF MICHOŃ PL-241-15-3934 22.07 9.30 1232km
20 TOMASZ I RADOSŁAW ŁAGODZIŃSKI PL-321-16-8792 22,07 18.59 1186km
21 Łukasz Merc
PL-275-18-19850 23.07 9.13 1220km
22 KORCZAK JERZY PL-319-16-6583 23.07 10.50 1232km
23 PISKORSKI PAWEŁ PL-35-16-5760 23.07 8.42 1149km
24 M.M. ŻUKIEWICZ PL-370-17-11455 23.07 17.25 909km
25 ANDRZEJ TERECHOWICZ PL-370-16-9654 24.07 7.45 903km
26 RAFAŁ ANDRASZ PL-479-17-2243 24.07 11.28 904km
27 MICHOŃ JÓZEF PL-323-16-5482 24.07 13.00 1232km
28 Andrzej Bizoń PL-43-17-2836 24.07 20.00 903km
29 MYSZKA GRZEGORZ PL-414-17-13157
24.07 20.20 1420km
30 PAWEŁ WIELOGÓRSKI PL-MŻ6-12-1633 24.07 22.00 1296km
31 MARCIN BOGUSIEWICZ PL-6-12-2034 25.07 7.25 1285km
32 M.M. ŻUKIEWICZ PL-370-18-10551 25.07 8.15 909km
33 MAREK SUŁKOWSKI PL-6-14-579 25.07 6.21 1296km
34 PISKORSKI PAWEŁ PL-35-13-8760 25.07 5.40 1149km
35 WITECKI GRZEGORZ PL-226-16-10297

25.07 11.30 1303k m
36 FRONT TADEUSZ PL-186-18-16468
25.07 17.53 931Km
37 DUDA EUGENIUSZ PL-DE-19-1195882 25.07 19.25 900km
38 Andrzej Bizoń PL-43-17-2844 26.07 9.00 903km
39 ZBIGNIEW ADRYJAN PL-458-18-5342 26.07 13.25 1349km
40 DZIEBÓR ŁUKASZ PL-196-16-5142 26.07 18.00 901km
41 MICHOŃ JÓZEF PL-241-15-3917 2005 1232km
42 Łukasz Merc

PL-275-18-19834 27.07 11.17 1220km
43 Andrzej Bizoń PL-43-17-2833 26.07 12.30 903km
44 M.M. ŻUKIEWICZ PL-370-18-10566 27.07 13.28 909km
45 FRONT TADEUSZ PL-360-16-8362


28.07 9.28 931Km
46 WITECKI GRZEGORZ PL-46-17-11539

28.07 12.44 1303k m
47 JMAŁ KOZINA PL-364-18-5483 29.07 5.16 930km
48 JMAŁ KOZINA PL-364-18-5249 29.07 9.38 930km
49 WITECKI GRZEGORZ PL-6-16-9986

29.07 10.12 1303k m
50 KORCZAK JERZY PL-323-12-1432 29.07 11.00 1232km
51 LACHOCKI TADEUSZ PL-6-12-463
29.07. 15.38 1293km
52 LACHOCKI TADEUSZ PL-6-12-4747
29.07. 17.35 1293km
53 MYSZKA GRZEGORZ PL-414-13-2840
30.07 8.21 1420km
54 Andrzej Szulc PL-357-14-5816 1.08 7.00 925km
55 FRONT TADEUSZ PL-186-18-16463


1.08 10.23 931Km
56 OLEJNICZAK JAN PL-305-18-13475
1.08 19.27 945Km
57 CIBORSKI JAN PL-326-13-4798 2.08 10.15 1190km
58 KOZIBAL MAREK PL-MZ6-15-7812 04.08 20.00 1286km
59 FRONT TADEUSZ PL-186-18-16469


5.08 18.10 931Km
60 NOSKOWICZ JERZY PL-321-16-5511
BREST-2018 /51e/1710km
08,08 7,31 1186Km
gołębie zgłoszone po konkursie
61 Łukasz Merc

PL-273-15-4915 21.08 12.23 1220km






















lista zgłoszonych gołębi

lp. nazwisko czas przylotu ODLEGŁOŚĆ dzień KOD
1 JMAŁ KOZINA 21.12 930km 11.07 1617
2 JMAŁ KOZINA 8.40 930km 12.07 1603
3 JMAŁ KOZINA 8.40 930km 12.07 1598
4 LIS MARCIN 9.21 904km 12.07 1417
5 ŻUKIEWICZ 9.45 904km 12.07 1397
6 FRONT 13.11 930km 12.07 1626
7 JMAŁ KOZINA 13,42 930km 12.07 1612
8 LIS 14.07 904km 12.07 1412
9 JMAŁ KOZINA 14.47 930km 12.07 1615
10 JMAŁ KOZINA 15.46 930km 12.07 1608
11 ŚWIĘCIAK 17.15 1210km 12.07 1606
12 SZULC 16.25 928km 12.07 1591
13 JMAŁ KOZINA 8.40 930km 12.07 1602
14 LIS 17.09 904km 12.07 1703
15 ANDRASZ 18.21 904km 12.07 1413
16 ŁAGODZŃSKI 2145 1185km 12.07 1374
17 SZULC 11.19 928km 13.07 1596
18 JMAŁ KOZINA 14,09 930km 13.07 1611
19 JMAŁ KOZINA 14,43 930km 13.07 1613
20 JMAŁ KOZINA 14.45 930km 13.07 1610
21 TERECHOWICZ 1011 904km 13,07 1572
22 TERECHOWICZ 1032 904km 13,07 1570
23 TERECHOWICZ 1041 904km 13,07 1574
24 TERECHOWICZ 1132 904km 13,07 1576
25 TERECHOWICZ 1419 904km 13,07 1571
26 TERECHOWICZ 1542 904km 13,07 1575
27 TERECHOWICZ 1621 904km 13,07 1573
28 BIZOŃ 10,07 904km 13,07 1590
29 BIZON 10,38 904km 13,07 1582
30 BIZOŃ 11,08 904km 13,07 1591
31 BIZOŃ 12,07 904km 13,07 1585
32 BIZOŃ 19,04 904km 13,07 1587
33 JMAŁ KOZINA 16,36 930km 13.07 1614
34 JMAŁ KOZINA 6.35 .930km 15.07 1609
35 ŁAGODZŃSKI 7.00 1185km 15.07 1378
36 FRONT 9.46 930km 15.07 1624
37 WIŚNIEWSKI MARCIN

15,56 1304km 15.07 1366
38 JMAŁ KOZINA 18.39 .930km 15.07 1602
39 JMAŁ KOZINA
SAMICA ROCZNA PORAZ DRUGI
W TYM ROKU ZROBILA KONKURS
TOURAI-2019-40e/830km
AMIENS-2019-39e/930km
De Smeyter Restiaen*ks.Piotr Pożoga
9.10 .930km 16.07 1599
40 JMAŁ KOZINA

10,31 .930km 16.07 1616
41 WIELOGURSKI PAWEŁ 16.17 1299km 16,07 1384
42 LIS 14,50 904km 16.07 1409
43 ANDRASZ 17,20 904km 16.07 1406
44 ANDRASZ 18,39 904km 16.07 140
45 ŻUKIEWICZ 20.57 904km 16.07 1396
46 ANDRASZ 12.23 904km 17.07 1414
47 SUŁKOWSKI MAREK 9.45 1269km 17.07 1363
48 LEWICKI ADAM 16.25 1297km 17,07 1390
49 WITECKI GRZEGORZ
13.00 1303km 17.07 1378

 

                           


ZWYCIĘZCA LOTU AMIENS


 2-GOŁĄB Z LOTU AMIENS




3-GOLĄB LOTU AMIENS